فینگر فود

فینگرفود ساده

فینگرفود ساده

فینگرفود ساده

فینگرفود یک نوع جدید از سبک آشپزی می باشد که خیلی زود طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. همانطور که از اسم این نوع غذاها پیداست می توان فینگرفود را به سادگی و با کمک انگشتان دست خورد و نیازی به قاشق و چنگال نیست. فینگرفود ساده در قطعات کوچک تهیه می شوند و برای آماده کردن آنها می توان از مواد غذایی آماده و دم دست استفاده کرد. فقط کافیست در تهیه فینگرفود ساده کمی خلاقیت داشته باشید.

امروزه فینگرفودهای ساده جای خود را در جشن ها و مهمانی ها باز کرده است زیرا می توانید فینگرفود ساده را در روزهای قبل از مراسم آماده کرده و به دلیل اندازه های کوچکی که دارند می توان چند نوع از این فینگرفود ساده را آماده و در یک ظرف در کنارهم بچیند و در روز مراسم دیگر نگرانی از بابت پذیرایی از مهمانان خود نداشته باشید. همچنین مهمانان هم می توانند این فینگرفودهای ساده و خوشمزه را به راحتی میل نمایند.

برای تهیه فینگرفود ساده از روش های متفاوت سرد, گرم, دریایی استفاده  می شود که می توان از این غذاهای انگشتی خوشمزه برای تزئین میز پذیرایی در انواع مراسم های عروسی, نامزدی, تولد, سمینار و … بهره گرفته و پذیرایی شیک و متفاوتی را ارائه نمایید. از فینگرفود ساده می توان به همراه وعده های نهار و شام, یا به عنوان پیش غذا و یا حتی بعد از وعده های غذایی استفاده کرد. مهمانان می توانند این فینگرفودهای ساده را که در اندازه های کوچکی آماده می شوند از روی میز برداشته و میل نمایند.

اگر شما مهمانی و یا مراسمی دارید که می خواهید در این مراسم به خوبی از مهمانان خود پذیرایی کنید می توانید از این فینگرفودهای ساده و دلچسب استفاده کنید و اگر به هر دلیلی نمی توانید خودتان آنها را آماده نمایید ولی دوست دارید که از این خوشمزه های کوچولو برای پذیرایی مراسم خود استفاده کنید باید به شما بگویم که ما درفروشگاه آنلاین فینگرفود یه تیکه کیک, آماده ارائه انواع خدمات فینگرفود ساده, پیش غذا, کیک های کافی شاپی و … با بهترین قیمت و کیفیت می باشیم و شما کافی است تا از منو متنوع ما فینگرفود ساده و یا سایر خوراکی های لذیذ را سفارش دهید و در زمان و محل مورد نظر خود این فینگرفود ساده را در بسته بندی های شیک تحویل بگیرید و مراسم خود را به بهترین شکل برگزار نموده و از مراسم خود در کنار این فینگرفود ساده و خوشمزه لذت ببرید.