مصرف فینگرفود

فینگر فود برای مدرسه

فینگر فود برای مدرسه

فینگر فود برای مدرسه

فینگر فود برای مدرسه دانش آموزان، یکی از بهترین گزینه ها برای میان وعده در زنگ تفریح آن ها است. ظاهر خوراک در تحریک اشتهای دانش آموزان مدرسه نقش مهمی دارد. فینگر فود برای مدرسه کودکان مقرون به صرفه و سالم است. می توان مواد غذایی مورد نیاز برای سلامتی دانش آموز را که انرژی او را بالا ببرد در فینگر فود گنجاند. چند نمونه از انواع فینگر فود مناسب برای مدرسه را در ادامه می آوریم.

بورک اسفناج یکی از بهترین فینگر فود ها برای مدرسه دانش آموزان است این لقمه برای کودکانی که طعم اسفناج را که بسیار برای آن ها مقوی است دوست ندارند، بسیار مناسب است و طعم لذیذی دارد. بورک غذایی آمده از سنت آشپزی کشور ترکیه است که از خمیر ترد و نازک یوفکا در اطراف آن تشکیل شده است. مواد میانی می توانند بسیار متفاوت باشند. در بورک اسفناج، از پنیر و اسفناج در داخل خمیر استفاده می شود. بهتر است بورک اسفناج را به جای سرخ کردن درون روغن در فر بپزیم.

حلقه کوکو سبزی با نان باگت نیز از انتخاب های مناسب برای فینگر فود مدرسه است. کوکو سبزی اگر به خصوص با سبزیجات تازه پخته شود و از گردو و زرشک درون آن استفاده گردد بسیار مفید خواهد بود. مایه کوکو سبزی درون نان باگت حلقه شده قرار گرفته و درون روغن کم سرخ می شود یا درون فر پخته می شود.

توپک مرغ نیز از فینگر فودهای مناسب و پرطرفدار در میان دانش آموزان مدرسه ای می باشد. توپک مرغ که به شکل سوخاری طبخ می شود و درون آن از مرغ ریش شده و پنیر استفاده می گردد، سرشار از پروتئین است و انرژی زیادی برای کودکان ذخیره می کند.

فینگر فود نان و پنیر و مخلفات، هنوز در صدر بهترین و سالم ترین تغذیه ها برای مدرسه دانش آموزان است. در تهیه این فینگر فود می توان از انواع پنیرهای نرم، گردو، سبزیجاتی مانند پیازچه و جعفری یا ریحان، حلقه های گوجه فرنگی یا خیار، زیتون و تکه های ژامبون خانگی در کنار نان و پنیر استفاده کرد. برای نان آن نیز می توان هم از نان تست و هم از نان باگت یا نان های دیگر استفاده کرد.

چنان چه برای مناسبت ها یا تولد دانش آموزان درون مدرسه، قصد تهیه فینگر فود های سالم و مغذی را دارید، می توانید جهت ثبت سفارش در هر میزان به صورت آنلاین اقدام بفرمایید.

نوشته های مشابه