مصرف فینگرفود

فینگر فود تولد

فینگر فود تولد

فینگر فود تولد

فینگر فود، از پرتقاضا ترین غذاهای سرو شده بر سر میز در مراسم تولد می باشد. از این لقمه های کوچک چنان استقبال می شود که جزو اولین خوراکی هایی است که در مهمانی ها و مراسم به سرعت تمام می شوند. فینگر فود تولد را می توان متناسب با تم مراسم تولد آراست. به طور مثال اگر در تم تولد از رنگ به خصوصی استفاده شده است در صورت امکان می تواند از آن در فینگر فود های تولد استفاده کرد.

اگر مراسم تولد برای کودکی است، بهتر است از فینگر فودهایی که متناسب با ذوقی کودکانه تزئین شده اند استفاده کرد. فینگر فودهایی که با سس سرو و خورده می شوند مانند انواع سالادهای سرد (سالاد مرغ، سالاد الویه، سالاد روسی و …) که به صورت لقمه ای در سبدهای کوچکی یا تکه های باگت یا نان تست آماده شده اند، بسیار مناسب مراسم تولد کودکان هستند. از دیگر فینگر فودهای مورد علاقه کودکان، سوخاری ها هستند.

سبدهای کاغذی سوخاری با طرح و نقشی متناسب با تم تولد، که از حلقه های پیاز سوخاری، میگو سوخاری، توپک های مرغ و پنیری سوخاری یا سیب زمینی سوخاری پر شده اند در کنار ظرف های کوچک سس با طعم های متفاوت نیز بسیار مورد پسند کودکان هستند و مراسم تولد آنها را خاطره انگیز می کنند.

تهیه غذای مراسم تولد

اگر مراسم تولد برای افراد بزرگسال است، می توان از فینگر فودهای رسمی تر مانند انواع کاناپ ها (کاناپ مرغ، کاناپ سالمون، کاناپ ماهی، کاناپ زیتون یا کاناپ ژامبون و …) استفاده کرد. فینگر فودهای به صورت ته چین های لقمه ای و قالبی نیز انتخاب مطلوبی برای بزرگسالان هستند. لقمه های کشک بادمجان و هوموس یا دیگر غذاهای سنتی انتخاب مناسب تری برای مراسم تولد افرادی با ذائقه ها و سلایق سنتی و ایرانی می باشند.

اگر مراسم تولد برای جوانان می باشد می توان کمی جسورانه تر انتخاب کرد و فینگر فودهای با طعم های جدید و بین المللی نیز می توانند انتخاب خوبی برای میهمانی باشند. انواع، تارت ها، اسنک ها، پیتزاهای لقمه ای، پیراشکی ها نیز باب میل جوانان هستند.

تهیه فینگر فود مراسم تولد به دلیل دیگر تدارکات لازم برای مراسم میهمانی، کاری بسیار دشوار و زمان گیر است که اگر بر عهده میزبان باشد اغلب باعث خستگی میزبان شده و اجازه نمی دهد تا میزبان نیز به اندازه مهمان ها از مراسم لذت ببرد. سفارش آنلاین فینگر فود و تحویل گرفتن لقمه ها درست در زمان مناسب می تواند بار تدارکات مهمانی را بر دوش میزبانان بسیار سبک تر کند.

نوشته های مشابه