مصرف فینگرفود

فینگر فود مهمانی

فینگر فود مهمانی

فینگر فود مهمانی

فینگر فود مهمانی، سبک نسبتا مدرنی از سرو غذا می باشد که دامنه وسیعی از غذاهای سنتی گرفته تا جدید و مبتکرانه را شامل می شود. دلیل نام گذاری این غذا، اندازه کوچکی است که به آن شکل بر سر میز مهمانی آورده می شود. لقمه هایی اندازه یک انگشت که با دست یا با کمک خلال چوبی کوچکی که به فینگر فود متصل است خورده می شوند.

فینگر فود به دو صورت سرد یا گرم آماده می شود. فینگر فودهای سرد مانند انواع کاناپ ها که با موادی مانند ژامبون، زیتون، پنیر، سبزیجات و غیره درست می شوند و یا سالادهای سرد مانند سالاد الویه یا سالاد مرغ و انواع دیگر. فینگر فودهای سرد برای مهمانی های عصرانه یا تولد و دورهمی ها مناسب تر است و فینگر فود گرم مانند انواع ته چین های لقمه ای، بورک ها یا تارت ها، برای میز شام یا ناهار مطلوب تر هستند.استفاده از فینگر فود برای مهمانی مزیت های بسیاری دارد که می توان به این موارد اشاره کرد.

مزیت فینگر فود برای مهمانی

خوردن فینگر فودها در مهمانی بسیار راحت و بدون ریخت و پاش است. نیازی به ظروف متفاوت، کارد یا قاشق و چنگال یا کاسه و … نیست. کافی است مهمان چند لقمه انتخاب کرده و در بشقاب خود چیده و مشغول شود.

در تهیه فینگر فود مهمانی از مزه ها و مواد غذایی بسیار متنوعی استفاده می شود و هر کسی با هر ذائقه یا سلیقه ای در مهمانی گرسنه نمی ماند. می توان فینگر فود با موادی کاملا گیاهی برای گیاهخواران یا مناسب برای کسانی که غذاهای گوشتی دوست دارند تدارک دید، می توان از طعم ها و غذاهای سنتی و ایرانی استفاده کرد یا طعم های جدیدتر و مبتکرانه تر و مواردی دیگری که میزبان با توجه به تنوع سلیقه ها و ذائقه ها در مهمانی با آن روبرو می شود.

انتخاب فینگر فود برای مهمانی، انتخابی اشتها برانگیز است. فینگر فودها می توانند متناسب با تم مهمانی انتخاب و تزئین بشوند. به خصوص برای مهمانی های تولد کودکانه، می تواند در اشتهای کودکان مؤثر باشد.

تهیه فینگر فود برای مهمانی، مقرون به صرفه است. هزینه ای که صرف پختن یا خرید فینگر فود می شود از هزینه تهیه غذاهای پرسی به تعداد افراد کمتر می باشد و به صرفه تر است.
برای ثبت سفارش انواع فینگر فود سرد و گرم برای مهمانی هایتان با استفاده از مرغوب ترین و تازه ترین مواد اولیه روز، با همکاران ما در بخش فروش سایت تماس حاصل بفرمایید.

نوشته های مشابه