مینی برگر

مینی چیز برگر

مینی چیز برگر

مینی چیز برگر

مینی چیز برگر اساساً مدل همبرگر های با اندازه کامل هستند که معمولاً حدود یک دوم یا یک چهارم اندازه استاندارد هستند و اولین بار توسط رستوران های زنجیره ای فست فود به طور تجاری رایج شد.

درست مانند یک همبرگر معمولی، مینی چیز برگر معمولاً از گوشت چرخ کرده درست می‌شوند و می‌توان آن‌ها را با همه چاشنی های مشابه، هرچند در مقادیر بسیار کم‌تر، سرو کرد.

مینی چیز برگر تشکیل شده از دو نان همبرگر به قطر هفت یا ده سانتی متر است. که مابین آن را با یک حلقه پیاز، یک همبرگر کوچک، گوجه فرنگی و یک ورق کوچک پنیر پر می کنند. این مینی چیز برگر گزینه خوبی برای یک فینگر فود مورد استفاده در مهمانی شما است که خوردن آن نیازی به کارد و بشقاب نخواهد داشت.

در واقع به دلیل اینکه مینی چیز برگر از اصالتی آمریکایی برخوردار است و جزء دسته فینگر فود های خارجی حساب می شود. می تواند در فرآیند برگزاری مهمانی شما شیک تر به نظر برسد.

مینی چیز برگر همچنین در بین گروه ها و پذیرایی های بزرگ محبوب هستند. زیرا کوچک هستند و به راحتی قابل حمل هستند و می توانید تعداد مناسبی را برای پذیرایی از خود داشته باشید.

همان طور که گفتیم مینی چیز برگر یکی از غذاهای آمریکایی است. به آن همبرگر مینیاتوری نیز می گویند اما در واقع آنها یک محصول غذایی منحصر به فرد هستند که به تنهایی نیز برای برگزاری دورهمی ها مناسب می باشند.

همبرگر مینی چیز برگر

همبرگر مینی چیز برگر بر روی کباب پز یا گریل و سپس قرار دادن آن روی نان درست می شود. بعد از اینکه گوشت به خوبی تفت خورد، آن را برمی گردانیم. سپس، در حالی که هنوز روی کباب است، رویه ها، از جمله نان رویی، اضافه می شوند و اجازه می دهیم تا بخارپز شود.

با این حال، بسیاری از سرآشپزها هر مینی چیز برگر را به دلیل سهولت در آماده سازی نسبت به بسیاری از فینگر فود ها ترجیح می دهند. در نتیجه این ساندویچ های کوچک از زمان های گذشته در مهمانی ها و مراسم سازمان ها مورد استفاده بوده است.

شرکت ما که با آماده سازی مینی چیز برگر مناسب مهمانی شما و طیف گسترده ای از منوهای انتخابی را ارائه می دهد. می تواند به روش های مختلف برای هر نیاز شما سرو شود.

این فینگر فود ها در بسته بندی های بهداشتی و استاندارد به شما تحویل داده خواهد شد. در فرآیند پذیرایی خصوصی و اجتماعات سازمانی شما برای تحت تأثیر قرار دادن مهمانان بسیار مهم و ضروری می باشد.

ما یک شرکت با مجوز کامل و مدل های وسیعی از بسته بندی ها و گزینه های نوشیدنی فردی هستیم که متناسب با سبک، اندازه و بودجه رویداد شما باشد.

نوشته های مشابه