XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS

Featured
 • Featured
 • Accessories
 • Furniture

سینی مزه ۴ نفره

350,000 تومان
سینی مزه ۴ نفره

سینی مزه ۴ نفره یکی از پر طرفدارترین محصولات یه تیکه کیک محسوب می شود. سینی مزه ۴ نفره با دارا بودن طعم های متفاوت و بی نظیر برای یک جمع ۴ نفره مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سینی مزه ۴ نفره با همکاران ما تماس بگسرسد.

رول مرغ کلاسیک

17,000 تومان
رول مرغ کلاسیک

رول مرغ کلاسیک یکی از لذیذ ترین انواع رول فینگر فود محسوب می شود که افرادی که آن را تست نموده اند آن را بسیار تایید می کنند. شما می توانید رول مرغ کلاسیک با بالاترین کیفیت و بهترین طعم را در یه تیکه کیک سفارش دهید.

تمپورا شریمپ در نان

25,000 تومان
تمپورا شریمپ در نان

تمپورا شریمپ در نان یکی از پر طرفدار ترین فینگرفود های دریایی محسوب می شود. تمپورا شریمپ در نان دارای طعمی به یاد ماندنی است و افرادی که به غذاهای دریایی به خصوص میگو علاقه مندند طعم آن را از یاد نخواهند برد.

مینی سمبوسه

17,000 تومان
مینی سمبوسه

مینی سمبوسه از غذاهای لذیذی است که مورد پسند بسیاری از افراد می باشد. موادی که مینی سمبوسه یه تیکه کیک از آن تهیه می گردد از مواد کاملا سالم و تازه می باشد که طعمی بی نظیر به آن ها می بخشد.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ALTERNATIVE

shirt-tab Fashion
Featured
 • Featured
 • Man
 • Woman

شمع عدد کیک

17,000 تومان
شمع عدد کیک

استفاده از شمع عدد کیک در جشن تولد ها و سایر میهمانی برای نمایش سابقه جشن بسیار مرسوم می باشد. برای خرید شمع عدد کیک با بالاترین کیفیت و طرح های فوق العاده با همکاران ما در ارتباط باشید.

شیرینی نخودچی

250,000 تومان
شیرینی نخودچی

شیرینی نخودچی یکی از شیرینی های سنتی ایرانی محسوب می شود. شیرینی نخودچی یکی از لذیذ ترین شیرینی ها می باشد که در مراسم و اعیاد مختلف به خصوص عید نوروز مورد استفاده قرار می گیرد. طعم و میزان شیرینی شیرینی نخودچی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. مجموعه یه تیکه کیک با تهیه شیرینی نخودچی با طعم سنتی و اصیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. قیمت ارائه شده برای شیرینی نخودچی برای مقدار یک کیلوگرم می باشد.

کیک شکلاتی

270,000 تومان
کیک شکلاتی

کیک شکلاتی یکی از قدیمی ترین انواع دسر محسوب می شود که از گذشته تاکنون همیشه طرفداران بسیاری داشته است. کیک شکلاتی یکی از دسر های پر طرفدار کافی شاپ ها محسوب می شود و در منوی تمامی کافی شاپ ها کیک شکلاتی به چشم می خورد.

مینی پیراشکی گوشت

20,000 تومان
مینی پیراشکی گوشت

مینی پیراشکی گوشت یکی از مینی فود های مجلسی محسوب می شود که می توان در مهمانی های رسمی نیز سرو شود. خمیر مینی پیراشکی گوشت به صورت کاملا خانگی در فینگر فود یه تیکه کیک تهیه می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مینی پیراشکی گوشت با ما تماس بگیرید.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS ARROWS PAGINATION

shirt-tab Electronics
Featured
 • Featured
 • Mobile
 • Smartwatches

کروستاد پیتزایی

20,000 تومان
کروستاد پیتزایی

پیتزا همیشه یکی از غذاهای محبوب در بین مردم محسوب می شود. کروستاد پیتزایی غذایی لذیذ و در عین حال نو می باشد. فینگر فود یه تیکه نان با عرضه کروستاد پیتزایی با طعمی بی نظیر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

کیک هویج

220,000 تومان
کیک هویج

کیک هویج یکی از دسر های خاص می باشد که عطر، طعم دلپذیر و متفاوتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. کیک هویج مجموعه یه تیکه کیک به همراه سس پنیری برای مشتریان عزیز قابل سفارش می باشد. برای مشاوره سفارش کیک هویج با همکاران ما تماس حاصل نمایید.

چیز کیک یخچالی با ژله انتخابی

270,000 تومان
چیز کیک یخچالی با ژله انتخابی

چیز کیک یخچالی با ژله انتخابی یکی از پر طرفدارترین چیز کیک ها در کشور ما محسوب می شود که علاوه بر کافی شاپ ها مورد پسند بسیاری از افراد در مهمانی های خانگی قرار گرفته است. در تهیه چیز کیک یخچالی با ژله انتخابی می توان از تکه های میوه در صورت تمایل مشتری عزیز استفاده نمود.

فینگر فود راتای ژامبون

20,000 تومان
فینگر فود راتای ژامبون فینگر فود راتا ژامبون یکی از لذیذ ترین نوع فینگر فود ها می باشد که در مجالس و مهمانی های مختلف برای پذیرایی به کار می رود. فینگر فود سرد راتا ژامبون طرفداران بسیاری دارند و به راحتی قابل سفارش به مجموعه ما است. فینگر فود راتا ژامبون یک فینگر فود سرد است و تا قبل از شروع مهمانی نگهداری آن به یخچال نیاز دارد. این فینگر فود راتا ژامبون در هنگام خوردن نیازی به قاشق و چنگال ندارد و استفاده از آن باعث می شود مهمانی خود را به شکل هیجان انگیزی سپری کنید زیرا برای مهمانی انرژی فراوانی خواهید داشت.
XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS LOAD MORE PAGINATION

Featured
 • Featured
 • Lighting
 • Accessories

شمع میله ای رنگی

7,000 تومان
شمع میله ای رنگی

شمع میله ای رنگی برای نمایش عدد و سن جشن و میهمانی بر روی کیک مورد استفاده قرار می گیرد. شمع میله ای رنگی در رنگ های متنوع و بسیار زیبا در مجموعه یه تیکه کیک فراهم می باشد.

بیسکویت پنیری ساده

14,000 تومان
بیسکویت پنیری ساده

بیسکویت پنیری ساده یکی از غذاهای پر طرفدار مخصوصا در میان افرادی است که به وجود پنیر در غذا علاقه مندند. بیسکویت پنیری ساده در میان کودکان نیز بسیار مورد توجه می باشد به گونه ای که کمتر کودکی را می بینید که بعد از خوردن اولین بیسکویت پنیری ساده به سراغ دومی آن نرود. برای سفارش بیسکویت پنیری ساده تهیه شده از مواد اولیه درجه یک و کاملا سالم می توانید با همکاران ما در مجموعه یه تیکه کیک تماس حاصل نمایید.

 

سوسیس انگشتی

15,000 تومان
سوسیس انگشتی

سوسیس انگشتی از جمله فینگر فود هایی است که مورد توجه افرادی که به فست فود علاقمندند قرار می گیرد. سوسیس انگشتی یکی از غذاهای مورد علاقه مشتریان به خصوص کودکان در میهمانی ها و جشن ها می باشد.

مینی تست ژامبون

15,000 تومان
مینی تست ژامبون

مینی تست ژامبون یک مینی فود لذیذ برای سرو در میهمانی ها می باشد. در جشن های عصرانه سرو مینی تست ژامبون یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. مینی تست ژامبون یه تیکه نان با جلوه ای زیبا می تواند زینت بخش سفره های شما خواهد بود.

XTEMOS ELEMENT

AJAX PRODUCTS TABS CAROUSEL

Featured
 • Featured
 • Cooking
 • Furniture