WOOCOMMERCE

5 STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

رول مرغ و سبزیجات

33,000 تومان
رول مرغ و سبزیجات

استفاده از رول مرغ و سبزیجات علاوه بر اینکه بسیار سالم و لذیذ می باشد سبب می شود تا تنوع بسیار خوبی در غذاهای مصرفی ایجاد شود. علاوه بر این استفاده از فینگرفود رول مرغ و سبزیجات در میهمانی ها سبب لذت میهمانان و رضایت شما خواهد شد.

سالاد یونانی

310,000 تومان
سالاد یونانی

سالاد یونانی از جمله سالاد های بین المللی پر طرفدار می باشد. در تهیه سالاد یونانی در مجموعه یه تیکه کیک از سبزیجات تازه و سالم به همراه پنیر استفاده می شود که طعمی بی نظیری به این سالاد می بخشد.

سالاد اولویه

380,000 تومان
سالاد اولویه مهم ترین مواردی که باید هنگام پذیرایی از فینگر فودها در نظر گرفت، این است که مهمان چه چیزی را ترجیح می دهد. سالاد اولویه یکی از فینگرفود های پرطرفدار است که از مواد اولیه بسیار با کیفیت آماده می شود و البته برای نگهداری به یخچال یا فضای خنک نیاز دارد. سالاد اولویه ما می تواند هم در ظرف های بزرگ و هم در شات های تک نفره سرو شود که برای مهمانان شما جذاب می باشد. برای سفارش این سالاد می توانید به قسمت سالاد های ما مراجعه کنید و از قیمت آن نیز اطلاعات کسب کنید. همچنین لازم است برای سفارش از چند روز قبل اقدام کنید تا در شرایط مناسبی این فینگرفود خوشمزه به شما تحویل داده شود.

مینی برگر الویه

25,000 تومان
مینی برگر الویه مجموعه ما سعی دارد با مینی برگرهای الویه فوق العاده خوشمزه، در ذهن و یاد مشتریان بماند. در مجموعه ما، مینی برگرهای متنوعی وجود دارد که شامل مینی برگر سوسیس و مینی چیکن برگر است. مینی برگر الویه که با مرغ و سیب زمینی درست می شود یک غذای مشترک ایرانی و روسی است. یک غذای پرطرفدار که بسیار سیر کننده است و می توان آن را به عنوان ناهار، پیش غذا یا غذای کامل، سرو کرد. همچنین مینی برگر الویه، می تواند یک میان وعده و یا عصرانه در مهمانی ها و جشن تولدهای شما باشد. مینی برگر الویه، یک سالاد مرغ و سیب زمینی است که اگر نگوییم هر ایرانی، بلکه دل هزاران ایرانی را برده است.

چیز کیک نیویورکی

350,000 تومان
چیز کیک نیویورکی

چیز کیک نیویورکی یکی از پرطرفدارترین انواع چیز کیک در کشور آمریکا محسوب می شود. چیز کیک نیویورکی جز دسرهای اصیل کشور آمریکا بوده که در مهمانی های رسمی خود آن را سرو می نمایند. در تهیه چیز کیک نیویورکی جند نوع پنیر مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که ترکیب آنها طعم بسیار خاص و متفاوتی به چیز کیک نیویورکی می بخشد. مجموعه یه تیکه کیک با ارائه بهترین و اصیل طعم چیز کیک نیویورکی آماده ارائه خدمات برای جشن ها و میهمانی های شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چیز کیک نیویورکی می توانید با مجموعه یه تیکه کیک تماس حاصل نمایید.

کسدیلا کلاسیک

کسدیلا کلاسیک

کسدیلا کلاسیک جز اولین فینگر فود ها در دسته کسدیلا محسوب می شود. کسدیلا کلاسیک دارای طمعی بی نظیر می باشد که می تواند به میهمانی و جشن های شما لذتی خاص ببخشید.

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.